Wapen van de Provincie Noord-Holland

Algemene begraafplaats Broek in Waterland

Roomeinde

Grensbord gemeente Waterland

Search
Het icon om te zoeken in deze webside
Suchen

Deze informatie mag niet voor commerciële doeleinden gebruikt worden.

De nummers vermeld in de kolom Foto, zijn voor intern gebruik.

Zie voor geboorte ---- en overlijdensplaatsen, de lijst aan het einde van deze webpagina .

Zoeken in alle
Het icon om te zoeken in deze webside
webpagina

Achternaam Voornaam Geboren Overleden Foto Echtgeno(o)t(e) van en Info over aanvraag van foto's
    * 043-  
?          	Henriette               	20-04-1971 27-08-1974 0277
?               Lisa Eline              	20-12-1993 20-12-1993 0152
?               Roos                    	10-02-1992 01-06-1996 0215
?               Tommie                  	14-06-2001 06-07-2006 0030
Aalbers    	Hendrikus Wilhelmus Arnoldus 	26-06-1937 27-05-1985 0547
Abbring         Lucas Gerardus          	01-06-1943 30-10-2000 0252
Abma            Anneke                  	07-11-1950 25-08-1954 0662
Abma            Femmigje (Emmy)         	22-07-1941 05-02-1950 0664
Abma            Johan                   	06-09-1901 25-03-1973 0662 Meer van der Hanna - Schaaf van der Agatha
Ammers van      Enoch                   	28-05-1899 07-06-1973 0440 Wester Grietje
Ammers van      Hillegonda Greta        	03-07-1938 09-09-2008 0054 Visser
Bakker          Carrina Susanna         	04-02-1894 08-07-1964 0296
Bakker          Christiaan              	16-10-1879 08-11-1961 0579 Heijloo Grietje
Bakker          Cornelia Wilhelmina     	21-03-1892 01-08-1970 0620 Sta van Utrecht
Bakker          Cornelis                	05-02-1863 19-08-1933 0197 Vries de Catharina Elisabeth
Bakker          Cornelis (Janzoon)      	17-07-1803 25-02-1858 0535 Hoeve Sijbregia
Bakker          Guurtje                 	01-10-1887 18-05-1952 0296
Bakker          Nelly Catharina         	30-10-1889 25-10-1976 0364 Rümke Henricus Cornelius
Bakker          Pieter Jan              	20-02-1913 29-03-1987 0205
Bakker          Ria Dieuwtje            	07-11-1944 30-07-1945 0205
Bakker          Simon                   	10-02-1885 12-04-1961 0296
Bakker Sombeek, Catharina Boudewina     	08-04-1841 19-11-1908 0161 Rems Jacob
Bakker          Trijntje                	08-03-1829 23-03-1898 0532 Koker Cornelis (Bz)
Barendse 	Koos				18-10-1931 09-04-2012 0081
Bark            Annetje                 	08-03-1891 05-02-1964 0487 Pronk Jan
Bark            Cornelis                	11-02-1863 08-10-1951 0603 Waart de Hilletje
Bark            Elizabeth               	16-09-1896 21-09-1964 0324 Waart de Hendrik
Bark            Jacoba                  	03-09-1892 13-11-1926 0395 Mulder Willem
Bark            Jan                     	12-08-1868 16-03-1954 0618 Betlem Antje
Bark            Lijsbet                 	06-11-1884 05-11-1958 0419 Poolman Jan Theunis
Bark            Maartje                 	12-04-1903 04-10-1981 0665 Bekebrede Klaas
Bark            Pietertje               	24-03-1887 05-10-1950 0683 Schreuder Cornelis
Bark            Tet                     	04-10-1875 24-04-1940 0621 Zalingen van Thijs
Bartelds        Egbert                  	16-02-1920 29-11-1985 0182
Beek            Arjen                   	27-04-1946 27-06-1995 0266
Beers           Maretje                 	25-08-1902 10-09-1992 0660 Schaatsbergen Pieter
Beets           Jacob                   	21-04-1904 06-06-1977 0292 Bording Maartje
Beets           Maarten                 	29-04-1961 13-01-1994 0218
Beets           Pieter                  	12-07-1927 07-04-1996 0218
Beets           Teuni                   	08-01-1950 29-12-1950 0466
Beijnen         Jannette Leonora Sophia 	29-05-1862 22-03-1913 0165 Ort Johannes
Bekebrede 	Gerrit				13-02-1936 03-08-2015 0665
Bekebrede       Klaas                   	29-03-1901 22-02-1947 0665 Bark Maartje
Bekius          Trijntje                	10-11-1907 01-08-1996 0353 Kaper Jan
Benschop        Willem                  	29-03-1919 21-08-1994 0264 Kool Pietertje Grietje
Bense           Wietske                 	24-07-1922 27-05-2002 0063 Melgers
Bergman 	Hermina Maria			10-01-1920 13-10-2010 0169 Dalen van
Berkvens        Herlena Johanna Maria   	04-04-1907 31-03-1984 0317 Vos Cornelis
Bertelink       Jochem Jan              	30-05-1889 15-02-1949 0572
Besse           Aaltje                  	19-08-1898 04-12-1967 0198 Schreuder Fredrik
Best de         Yvonne Annie            	18-12-1914 07-03-1968 0590 Kouwenoord
Besten den      Catharina               	17-11-1900 30-05-1981 0465 Beunder Jan
Betlem          Agatha                  	17-06-1927 30-06-1956 0625
Betlem          Antje                   	27-10-1866 25-12-1939 0618 Bark Jan
Betlem          Cornelis                	20-04-1895 01-12-1940 0625 Waal de Trijntje
Betlem          Cornelis                	07-11-1861 13-04-1942 0389 Koomen Grietje
Betlem          Grietje                 	13-04-1893 09-05-1918 0389
Betlem          Neeltje                 	25-12-1890 12-05-1961 0342 Boer de Jacob
Beunder         Jan                     	22-05-1901 24-05-1977 0465 Besten den Catharina
Beunder         Maretje                 	18-08-1837 19-04-1922 0398 Bogaard Andries
Beunder         Neeltje Elizabeth       	03-10-1896 23-10-1973 0685 Reijnders Klaas
Bianchi      	Elizabeth Petronella Maria 	13-12-1912 13-08-1995 0453 Walthuis Huite
Bierdrager      Aagje                   	16-05-1895 19-06-1988 0293 Kouwenoord Dirk
Bierdrager      Anna                    	29-12-1879 22-04-1974 0443 Ruiter de
Bijl            IJsbrand                	29-04-1891 05-11-1968 0655 Tromp Grietje
Bijl            Jan                     	30-08-1862 13-02-1936 0421 Held Grietje
Bijl            Lies                    	28-04-1917 15-09-1968 0655
Bijl            Thomas                  	08-03-1891 13-06-1975 0428 Kwantes Catharina
Bijl            Thomas (Jz)             	12-04-1831 03-04-1911 0489 Groot Aafje
Bijl            Thomas Sr               	21-03-1867 19-09-1918 0399 Voogd Christina Huibertha
Bijl            Trijntje                	02-03-1872 26-12-1937 0489
Bleeksma        Reinau Petronella       	18-02-1900 07-10-1954 0308
Bleijswijk Ris van, Mimi                	05-08-1904 29-07-2005 0023 Tissot van Patot
Blom            Cornelis                	13-10-1893 07-03-1987 0458 Lub Hendrika
Blufpand 	Juul				10-09-1939 22-11-2011 0078
Boer de         Anthonie                	01-02-1883 25-05-1958 0659 Groot Grietje
Boer de 	Anthonie (Anton)		01-10-1933 06-01-2014 0079
Boer de         Antoon                  	14-06-1908 01-08-1965 0359 Hartog den Dina Johanna
Boer de 	Engel				22-09-1941 12-06-2017 0098
Boer de         Jacob                   	29-06-1890 14-07-1975 0342 Betlem Neeltje
Boer de         Jacob (Az)              	18-02-1859 22-12-1940 0629 Nek van Maritje
Boer de         Jacob (Az)              	05-08-1909 17-02-1982 0005 Tinkelenberg Neeltje Nelly
Boer de         Sijtje                  	17-06-1862 14-05-1932 0598 Wiltenburg van Jacob
Boer de         Sjoert                  	20-02-1886 23-07-1952 0297 Nomes Anna
Boerma          Helena Maria            	21-09-1915 28-09-1994 0271 Wolthuis Roelof Jan
Bogaard         Andries                 	20-03-1873 24-09-1942 0398
Bogaard         Jan                     	07-11-1869 10-10-1925 0398
Bogaard         Neeltje                 	06-07-1879 08-08-1961 0556 Lafeber Jan
Bolhuis         Jan                     	24-11-1897 13-09-1965 0340 Geertsma Akke
Bont            Cornelis                	07-06-1879 24-06-1937 0002 Hekel Riedieuwtje
Bont 		Jacob				17-12-1913 27-08-2000 0250 Groot Antje
Bont            Jan                     	05-08-1889 16-02-1971 0291 Vrij Aaltje
Bont 		Jan				12-11-1944 25-02-2011 0069
Bont 		Jan				12-11-1944 25-02-2011 0069
Bonte           Huub                    	29-01-1942 03-08-1989 0329
Bonten          Jacoba Grietje          	22-01-1934 14-04-2001 0455
Bonten          Johannes                	30-12-1900 09-06-1985 0455 Klaver Wilhelmina
Bonten          Keesjan                 	29-11-1963 18-02-2005 0025
Bood            Maria Anna              	06-12-1878 20-08-1968 0607 Haringhuizen Jacob
Booij           Annetje                 	27-01-1837 25-01-1900 0208 Prijs Jan
Boon            Hendrika Janna          	30-12-1932 22-08-1997 0650 Schut Cornelis
Boonders        Pieter                  	28-07-1893 17-08-1966 0282 Vriesman Guurtje
Boot            Trijntje                	07-08-1773 15-12-1870 0470 Jonker Pieter
Bording         Maartje                 	30-05-1905 23-09-1971 0292 Beets Jacob
Bos             Harm                    	28-09-1909 12-03-1975 0449 Breedijk Cornelia
Bos             Jan                     	06-09-1929 14-09-1994 0144
Boschma         Age                     	31-12-1920 18-11-1999 0294 Schreuder Pietertje
Boschma 	Cornelia (Corrie)		13-05-1947 18-09-2010 0070 Linzell Fred
Boschma         Merijn                  	12-11-1972 16-10-1994 0149
Boschma         Nel                     	23-09-1944 01-09-1996 0294
Bouman          Jacoba                  	16-02-1906 29-07-1986 0461 Tolk Dirk
Bouwes          Dirk                    	03-03-1910 16-06-1975 0427
Bree van        Willem                  	10-12-1930 01-05-1997 0232
Breebaart       Maartje                 	17-03-1874 08-04-1938 0613 Buitenhuis Andries
Breebaart       Pieter                  	16-07-1844 12-09-1920 0553 Kwadijk Grietje - Fekke Grietje
Breedijk        Cornelia                	23-03-1907 18-08-1985 0449 Bos Harm
Breedijk        Teunis                  	04-07-1898 02-02-1985 0608 Hetjes Trijntje
Bregman         Cornelis                	19-06-1882 12-09-1952 0410
Bregman         Dirk                    	28-01-1838 16-11-1916 0410 Nierop Neeltje
Bregman         Klaasje                 	01-02-1865 31-01-1937 0422 Teunis Wiedemeijer - Groot Reier
Bregman         Trijntje                	06-07-1871 21-03-1947 0647 Westerneng Cornelis
Brinkman       	Alida Cornelia Frederika 	25-04-1921 08-04-2008 0195 Mater A.G.M.
Brinkman        Gerardus                	26-01-1889 24-10-1967 0195
Broeder         Leendert                	29-03-1921 31-08-1992 0158
Broeder         Paulus                  	01-07-1893 23-10-1974 0357 Meijn Hilletje
Broek van den   Grietje Johanna         	22-09-1917 01-01-2006 0251 Eck van Thijmen
Broeze          Wilhelmina Apolonia     	07-10-1952 07-02-2000 0240
Brosens     	Ferdinandus Ludovicus Maria 	30-03-1892 22-02-1982 0569
Brouwer         Bert                    	17-06-1911 -- -- 1949 0614
Brouwer         Doeke                   	21-09-1881 23-12-1952 0614 Pels Jannetje
Brouwer         Neeltje                 	05-02-1877 21-03-1970 0302 Groot Andries
Bruigom         Anton Pieter            	20-01-1908 13-11-1992 0557
Bruijn          Cornelis                	31-12-1890 15-04-1978 0326 Wit Catharina
Bruijn          Jan                     	30-03-1921 21-11-2002 0062 Holman Alie
Bruijn          Jan Cornelis            	18-01-1887 06-11-1972 0626 Poolman Aagje
Bruijn          Teunis Wiebe            	06-04-1913 27-12-1995 0220 Dekker Trien
Bruin           Lobbetje                	18-08-1860 02-06-1941 0411 Kroon Pieter
Bruin           Neeltje                 	11-07-1892 13-04-1946 0499 Tromp Hendrik
Bruyn           Jan Cornelis            	18-01-1887 06-11-1972 0626 Poolman Aagje
Buijs           Jacob                   	17-09-1956 28-03-1973 0436
Buijs           Klaas                   	29-05-1929 01-07-2008 0041 Held Anthonia
Buis            Elisabeth               	31-08-1813 01-12-1898 0172 Groot Willem
Buitendam       Germt                   	21-05-1933 03-02-2004 0018
Buitenhuis      Andries                 	18-07-1904 20-02-1945 0613
Buitenhuis      Andries                 	05-10-1852 08-11-1926 0596 Smit Anna
Buitenhuis      Andries                 	22-11-1876 14-03-1958 0613 Breebaart Maartje
Buitenhuis      Antje                   	04-01-1888 26-05-1967 0332 Slagt Arian
Buitenhuis      Jan                     	18-05-1886 14-05-1964 0588 Ubbels Elizabeth
Buitenhuis      Lijsje                  	26-06-1881 23-10-1934 0596 Swart Nicolaas
Buitenhuis      Trijntje                	06-10-1917 20-08-2002 0044 Verweij Hugo
Burggraaff      Niesje                  	05-07-1878 08-11-1967 0677 Gier de Gerrit
Buster          Anne                    	22-10-1916 05-03-2009 0038
Butler          Johanna                		06-06-1890 29-12-1972 0578 Paul Petrus Philippus
Buurs           Chris                   	05-01-1928 07-08-2005 0142
Buurs           Cornelia                	12-04-1949 07-12-1951 0681
Buurs           Klaas                   	19-02-1897 06-06-1950 0681 Mulder Adriana L.C.
Bzdel           Maria                   	09-11-1924 19-09-2004 0017 Veen van Jan
Clous           Philip A.               	30-09-1948 09-06-1994 0143 Coert Dietje J.
Coert           Dietje J.               	16-02-1946 18-03-1998 0143 Clous Philip A.
Cornel          Jan Wijbe               	15-07-1916 20-05-1987 0686
Corver 		Mieke				19-08-1947 04-03-2015 0101 Tit Gerardus Johannes (Ger)
Cremer          Abraham Albertus        	15-04-1866 19-04-1920 0601 Cremer Klasina Johanna
Cremer          Klasina Johanna         	10-12-1868 30-12-1940 0601 Cremer Abraham Albertus
Dalen van 	Marja				22-09-1952 26-02-1984 0169
Dam van 	Annie				07-07-1923 05-12-2014 0033 Hemerijck Felix Willem
Dekker          Annie                   	15-10-1918 10-01-2005 0572 Krook Willem (Jz)
Dekker 		Jacob				05-05-1924 07-01-2015 0046 Dobber Hillegonda
Dekker          Maria                   	04-01-1912 22-12-2003 0006 Ludriks Johannes Albert
Dekker          Trien                   	21-11-1914 11-06-2006 0220 Bruijn Teunis Wiebe
Deukeren van    Trijntje                	02-07-1890 19-01-1956 0327 Wit de Gerrit
Dieren van      Jan Paul Alexander      	17-01-1877 01-04-1950 0392 Honingh Leentje
Dieren van      Jan Pieter Marie        	26-08-1902 27-04-1965 0589
Dik             Jannetje                	19-04-1893 22-08-1967 0355 Ubbels Dirk
Dik             Neeltje                 	18-06-1871 15-01-1922 0591 Ruijg de Willem
Diphoorn        Margareta Willemina     	02-07-1927 18-12-1989 0668 Veld in 't Arie
Dobber          Dirk                    	22-08-1876 19-07-1925 0606 Kok Wilhelmina
Dobber          Eefje                   	15-04-1878 25-06-1965 0569 Bergen Jacobus
Dobber 		Hillegonda			18-11-1925 26-06-2001 0046 Dekker Jacob
Dobber          Jan                     	23-03-1885 11-02-1956 0328 Molenaar Jannetje
Dobber 		Jan				26-04-1934 06-05-2014 0550
Dobber          Jantine                 	02-07-1964 01-03-1982 0550
Dobber          Rensje                  	17-09-1853 18-03-1941 0185 Ruiter de Hendrik
Dobber          Suzanna                 	28-04-1883 27-09-1962 0280
Docter          Rie                     	28-08-1906 25-02-2000 0459 Zwart de Willem
Doesburg van    Philippus               	24-12-1909 29-10-1965 0358
Doets           Anna Elizabeth          	26-08-1914 17-05-1967 0365 Zanen van Cornelis
Dogger          Jacob Arie              	29-09-1901 25-01-1973 0275
Dol             Trien                   	10-05-1917 03-10-1989 0268 Buijs
Dompeling       Aart                    	12-08-1909 25-07-1982 0366 Stelt van der Emma
Dongen van      Cornelis                	02-08-1926 24-03-1992 0456 Zaanen van Aaltje
Donk            Jan                     	26-12-1938 28-02-1999 0223
Donkelaar van   Antonia                 	04-01-1896 23-01-1993 0159 Koenes Koenraad Aaldert
Donker          Annie                   	06-10-1873 20-09-1940 0567
Doornenbal 	Jan				01-06-1916 16-10-1986 0188 Helmig Lize
Dorreboom       Maritje                 	19-12-1869 29-02-1936 0170 Houtman Sijbrand
Driesen         Gerardina               	08-07-1925 02-07-1994 0256 Wiedemeijer Jacob Cornelis
Duijm           Dennis                  	06-06-1974 08-01-1998 0236
Duijm 		Fred				08-12-1944 04-06-2017 0103
Duim            Hendrik                 	06-05-1843 07-04-1915 0576 Groot Aaltje
Ebbelaar        Jan                     	30-06-1926 13-10-1995 0160
Eck van 	Adriana				09-10-1923 03-10-2014 0102 Oskam Gerrit
Eck van         Clara Petronella        	21-04-1921 03-02-2004 0016 Vries de Cornelis
Eck van         Thijmen                 	31-12-1918 13-09-1999 0251 Broek van den Grietje Johanna
Edel            Jan                     	23-03-1894 13-06-1968 0363
Edel            Pieter                  	12-08-1868 28-11-1952 0637 Groot Stijntje
Edel            Willem (Pz)             	12-09-1899 27-01-1966 0637
Eekelen van     Koos                    	16-07-1937 29-09-1997 0230
Egberts         Gerard                  	14-04-1933 28-08-2009 0039
Eisinga 	Marcel				10-07-1967 08-09-2012 0245
Eisinga         Stefanus Jan            	20-10-1927 15-12-2000 0245
Ekel            Evert                   	26-06-1882 25-05-1963 0310 Kok Maretje
Ekker           Hein Arend              	31-03-1922 26-05-2007 0242 Feenstra Johanna
Ellens          Margaretha              	30-12-1944 07-11-2002 0243 Klink van der Willy Harry
Elten van       Clazina Neeltje         	21-01-1905 16-04-1973 0652 Spaans Jan
Elten van       Cornelis Hendrik        	21-01-1894 16-04-1990 0617 Kubbe Eefje Hendrika
Elten van       Hermanus                	15-11-1868 11-07-1939 0617 Schuurman Lammertje
Elten van       Lambertha               	01-10-1935 09-12-1999 0617
Engelenburg     Willem                  	16-07-1860 19-10-1934 0573 Swart Sijtje - Swart Aagje
Ernestus        Riek                    	10-05-1920 11-01-1999 0406
Es van          Willem                  	29-09-1887 02-06-1950 0679 Hofland Reijertje
Esselman        Klaasje                 	30-12-1879 27-11-1949 0675 Waal de Cornelis
Evenboer 	Jan				28-05-1926 22-05-2012 0073 Verduijn Antonia (Tonny)
Fabius          Dammes Paulus Dirk      	06-07-1851 21-12-1931 0493
Fabius          Gerbert Henry           	17-09-1857 02-06-1858 0493
Fabius          Gerbert Henry           	08-08-1821 09-07-1860 0493
Feenstra        Johanna                 	11-02-1927 30-06-1999 0242 Ekker Hein Arend
Fekke           Grietje                 	02-01-1853 17-07-1929 0553 Breebaart Pieter
Fijan           Cornelis                	23-08-1918 15-08-1962 0194 Keulen van Lamberta
Flaum           Mouche Ursula Chaya     	-- -- 1926 -- -- 2005 0022 Sint
Francissen 	Willemijn			22-08-1943 09-01-2017 0093
Fregeres        Aaltje                  	15-01-1810 11-01-1900 0524
Fregeres        Klaas                   	25-10-1815 12-01-1904 0524
Fregeres        Hendrik                 	09-05-1777 13-05-1867 0524 Kok Anna
Frijlingh       Frederik                	11-10-1920 27-06-1999 0238
Gaaf 		Immetje				09-10-1922 11-05-2011 0059 Moens Marinus
Gaaff           Hendrika                	14-02-1898 07-09-1983 0384 Spigt Johannes Gerardus
Geertsma        Akke                    	16-12-1911 19-04-1960 0340 Bolhuis Jan
Gentenaar       Jan Cornelis            	19-10-1941 11-11-2007 0031 Boot Grietje
Gentenaar       Pieter                  	16-03-1945 01-12-1950 0687 zoon van Gentenaar G. - Kalverboer A.G.
Gerhard         Carl Frederik           	22-07-1799 05-04-1885 0470 Jonker Jannetje
Gerritsen       Frederika P.            	10-12-1910 27-12-1977 0360 Verhoef Gerrit
Gerritze        Jacoba Sophia           	03-06-1892 20-09-1977 0301 Koster Klaas (Kzn)
Geugjes         Paulus                  	02-01-1916 28-08-1981 0386 Moojen Liesbeth
Geugjes         Sander                  	03-02-1969 16-10-1994 0148
Geuzinge        Aaltje                  	09-04-1910 24-07-1964 0323 Haan de Hendrik
Gier de 	Ellie				20-06-1929 21-03-2013 0084 Stam
Gier de         Femke Josien            	-- -- ---- 07-10-2003 0028
Gier de 	Gerrit				24-05-1911 05-12-1994 0150 Roele Lijsbeth
Gier de         Gerrit                  	03-06-1877 16-05-1950 0677 Burggraaff Niesje
Gier de         Hendrik Willem          	19-11-1908 21-08-1962 0316 Ligthart Klasina
Gier de         Jan Florin              	27-05-1895 30-03-1959 0657 Soest van Klazina Johanna
Gier de         Jan Koenraad            	03-08-1934 06-08-2004 0020 Groot Marie
Gier de         Neeltje Hendrika        	09-12-1901 09-01-1962 0344 Mars Gerrit
Gier de         Willem                  	29-12-1909 19-10-1968 0286 Pels Marie
Giljam          Herma                   	14-04-1939 27-08-2003 0011 Griffioen
Gockel          Niesje                  	03-10-1819 22-10-1898 0474
Gockel          Sara Joanna             	03-04-1817 28-04-1883 0474 Koker Klaas (Cz)
Goedmaat        Jan                     	07-07-1889 29-09-1975 0178 Schot Jannetje
Goedmaat        Michiel                 	19-02-1918 02-12-1987 0203 Reus de Hendrika
Gog van         Edina                   	04-06-1916 16-10-1996 0221 Nooij
Gog van         J.                      	03-10-1916 20-04-2003 0009 Haren van
Griffioen       Maria                   	04-12-1897 11-05-1977 0281 Hoetmer
Grijzenhout     Cornelis Hendrik        	20-07-1906 07-08-1994 0632 Rooij de Anthonia Jacoba
Groot           Aafje                   	22-06-1837 09-06-1905 0489 Bijl Thomas (Jz)
Groot           Aaltje                  	05-10-1846 24-11-1931 0576 Duim Hendrik
Groot           Aaltje                  	26-03-1864 23-02-1945 0609 Vries de Klaas
Groot           Andries                 	01-05-1879 09-04-1953 0302 Brouwer Neeltje
Groot 		Antje				17-01-1916 28-03-2011 0250 Bont Jacob
Groot           Cent                    	22-02-1876 18-12-1941 0558 Leguit Geertje
Groot           Grietje                 	07-06-1884 03-05-1959 0659 Boer de Anthonie
Groot           Grietje                 	13-07-1939 22-02-1976 0678
Groot           Jan                     	09-07-1875 09-02-1955 0309 Prijs Maritje
Groot           Jan                     	30-07-1898 23-03-1975 0640 Jonge de Willempje
Groot           Jan                     	16-02-1926 12-04-1941 0640
Groot           Jan                     	14-12-1943 05-10-2006 0640
Groot           Jan (Jz)                	11-12-1873 13-07-1957 0413 Nooij Trijntje
Groot           Jan (Wz)                	27-02-1852 10-06-1928 0184 Plas Willempje
Groot           Jantje                  	10-10-1905 24-10-1985 0580 Valk Jan
Groot           Klaas                   	17-01-1899 26-01-1984 0422 Hoek van Willemijntje
Groot           Marie                   	28-06-1905 28-10-2002 0050 Schaik van Jan
Groot           Marie                   	08-03-1937 21-01-2001 0020 Gier de Jan Koenraad
Groot           Neeltje                 	18-08-1840 25-03-1931 0539 Spaans Reindert
Groot           Neeltje                 	14-02-1902 05-03-1944 0558 Koning
Groot           Niesje                  	01-07-1828 01-06-1893 0538 Pronk Jan (Hz)
Groot           Pieter                  	13-04-1910 12-12-1999 0239 Kuntkes Antje
Groot           Reier (Rz)              	14-08-1895 23-09-1981 0678 Mulder Meinsje
Groot           Reijer (Jz)             	08-01-1880 27-11-1919 0581 Koster Hillegonda
Groot           Stijntje                	19-03-1867 28-04-1941 0637 Edel Pieter
Groot           Willem                  	09-06-1907 19-03-1956 0309
Groot           Willem                  	21-08-1811 09-09-1879 0172 Buis Elisabeth
Groot           Willem                  	27-01-1877 02-12-1964 0676 Murks Geertje
Groot           Willem (Wz)             	26-05-1839 12-04-1895 0172
Groot           Willempje               	21-10-1909 16-02-2000 0265 Visser Jan
Groot de        Johan Joris             	10-03-1865 06-10-1929 0415 Pauws Neeltje
Grosmann        Wil                     	25-05-1940 24-06-1987 0298 Mook van
Guljé           Eugène Eduard Felix     	13-12-1925 17-12-2008 0057
Gunst van 	Ria				06-09-1945 17-12-2013 0226 Jun Hennie
Haan de         Hendrik                 	28-04-1903 07-08-1986 0323 Geuzinge Aaltje
Hakvoort        Ineke                   	04-01-1942 30-05-1996 0217 Groot
Ham van         Frans                   	10-01-1888 15-04-1968 0307 Kuijper Elisabeth Frederika
Ham van         Jaap                    	29-04-1921 24-03-2002 0064
Ham van         Marianne                	09-07-1950 29-04-2009 0064
Ham van 	Truus				16-02-1924 19-04-2017 0092
Ham van den     Rien                    	27-03-1946 22-11-2000 0241
Harder          Dieuwertje              	18-11-1905 30-07-1986 0447 Ruiter
Haren van 	Arnold				27-10-1943 30-11-1998 0272 Koops Rie
Haringhuizen    Jacob                   	29-01-1879 03-08-1939 0607 Bood Maria Anna
Hart            Johannes Coenraad Deen  	01-07-1879 23-11-1963 0593 Klemm Gesine Jannette
Hartog den      Dina Johanna            	19-05-1910 11-06-1989 0359 Boer de Antoon
Hartoog den 	Cornelis			22-10-1918 30-10-2012 0051 IJzerloo van Geertruida Adriana Johanna
Hatzmann 	Trijntina Jansina		09-08-1924 28-03-2010 0085 Vlug Nicolaas
Haverhoek 	Tiny				17-09-1926 01-07-2010 0067 Meijn
Heeten den      Jan                     	07-02-1923 30-12-2008 0042
Heijblom        Jannetje                	18-11-1924 29-06-2000 0312 Schooneveldt Jan
Heijblom        Lieven Pieter           	22-03-1889 29-07-1961 0343 Komen Trijntje
Heijloo         Alie                    	15-01-1896 26-04-1957 0654 Zanen van Jan
Heijloo         Grietje                 	18-06-1882 16-08-1962 0579 Bakker Christiaan
Heijloo         Hendrica Eliza          	02-02-1915 04-02-1980 0209 Lammers Dik
Heijloo         Pieter                  	26-02-1887 28-01-1961 0209 Plas Antje
Heijmans 	Jacques				02-03-1912 21-03-1997 0227 Landzaat Annie
Heiloo          Antje                   	13-04-1809 23-10-1868 0543 Oude de Jan
Heins           Cornelia Jansje         	20-02-190x 23-04-1995 0587 Swart Aart
Hekel           Riedieuwtje             	07-12-1878 05-08-1978 0002 Bont Cornelis
Held 		Anthonia			28-08-1933 28-05-2013 0041 Buijs Klaas
Held            Grietje                 	22-11-1866 01-07-1943 0421 Bijl Jan
Helmich         Alida Maria             	11-02-1911 09-07-1988 0680 Slegt Cornelis
Hemerijck 	Felix Willem			10-10-1924 03-04-2006 0033 Dam van Annie
Hetjes          Cornelis                	28-08-1902 13-11-1984 0566 Wekken van der Janna
Hetjes          Trijntje                	02-01-1901 04-08-1986 0608 Breedijk Teunis
Hiensch         Jan                     	17-01-1916 29-09-1994 0551 Wilt van der Tiny
Hintzen         Elizabeth               	18-12-1905 27-01-1984 0018 Buitendam
Hoek van        Willemijntje            	07-04-1904 27-04-1972 0422 Groot Klaas
Hoetmer         Jan                     	09-09-1900 26-10-1970 0290 Smeek Tjitske
Hoeve           Dientje                 	22-10-1842 12-10-1927 0392
Hoeve           Niesje                  	29-05-1892 18-09-1973 0046 Dekker
Hoeve           Sijbreg                 	30-01-1802 29-06-1871 0535 Bakker Cornelis (Janzn)
Hof             Catharina               	24-05-1920 -- -- 2001 0670 Waal Dirk
Hoffmann 	Herbert (Bert)			28-06-1941 08-10-2013 0095
Hoffmeister     Willem                  	25-05-1952 16-04-1977 0468
Hofland         Reijertje               	12-03-1898 19-02-1978 0679 Es van Willem
Hogetoorn       Dirk                    	12-02-1907 31-10-1983 0454 Verweij Ijda Hendrica
Hogetoorn       Jannetje                	27-07-1900 03-02-1979 0200 Ruijter Aris
Hohmann         Rinke                   	25-07-1968 15-07-1997 0231
Holman 		Alie				14-11-1926 11-07-2012 0062 Bruijn Jan
Holman          Michiel                 	19-02-1894 05-08-1973 0201 Honingh Antje
Holtrop         Pierkje                 	07-08-1908 31-03-1989 0656
Holtrop         Willemke                	09-09-1897 12-06-1938 0656
Honingh         Antje                   	17-03-1897 07-12-1967 0201 Holman Michiel
Honingh         Cornelis                	10-12-1901 21-08-1974 0643
Honingh         Cornelis (Jnz)          	16-06-1879 26-01-1930 0403 Pels Geertruida
Honingh         Eegje                   	12-10-1945 03-09-1983 0387 Mulder
Honingh         Leentje                 	15-02-1875 04-05-1951 0392 Dieren van Jan Paul
Honingh         Maritje                 	01-06-1888 05-03-1979 0572 Krook Jan - Bertelink Jochem Jan
Honingh         Marritje                	07-11-1860 31-01-1940 0615 Horn Jacob
Honingh         Teunis Cornelis         	08-01-1899 11-06-1972 0689 Wit Meijnsje
Honingh         Trijntje                	14-06-1921 29-04-2000 0225 Tjemkes Simon Jan 
Honingh         Trijntje                	26-03-1883 10-11-1957 0334 Jong de Andries
Hoogendoorn     Imke                    	24-12-1923 09-07-2000 0351 Wiedemeijer Willem
Hoogenhout      Pieter                  	18-10-1898 02-01-1961 0341 Plessius Margaretha
Hoogenhout      Willem                  	20-04-1920 29-07-1999 0349 Reijnders Maria
Hoogvorst       Arie Cornelis           	17-02-1892 29-11-1977 0623 Pels Neeltje
Hoogvorst       Jan                     	31-10-1923 24-09-1940 0623
Hooijberg       Antje Ann)              	05-01-1922 31-01-2003 0007 Leegwater Cees
Horn            Jacob                   	06-08-1858 13-01-1938 0615 Honingh Marritje
Houtman         Marritje                	02-03-1894 09-07-1989 0306 Kleijn Gerard Anthonie
Houtman         Sijbrand                	22-08-1868 30-01-1951 0170 Dorreboom Maritje
Houtman         Thomas                  	21-07-1901 09-04-1991 0170 Tinkelenberg Janna Neeltje
Huis            Leo                     	02-04-1954 31-10-1972 0435
Huisman         Jan                     	01-09-1886 20-09-1971 0278 Zinger Trijntje
Husslage        Ger                     	23-03-1923 29-12-1999 0228
IJzerloo van 	Geertruida Adriana Johanna	28-12-1918 17-09-2008 0051 Hartoog den Cornelis
Ingen van       Jan                     	11-06-1943 02-05-1999 0237
Jaburg 		Ruud				12-09-1937 30-10-2010 0068
Jacobs          Petrus Albertus         	26-05-1925 02-10-2000 0600
Jans            Anna Hendrika           	18-04-1876 01-11-1937 0610 Kamminga Fokke
Jansen          Johanna                 	28-02-1875 04-11-1953 0305 Lof
Jellema 	Cornelis			01-08-1937 01-10-2009 0061
John 		Henk				19-09-1941 31-03-2014 0088
Jong de         Andries                 	20-05-1883 26-03-1959 0334 Honingh Trijntje
Jong de         Hendrik                 	10-09-1911 05-11-1997 0335
Jonge de        Antje Hendrikje         	27-12-1896 18-06-2002 0001
Jonge de        H.                      	17-03-1892 02-06-1964 0321 Kollen K.
Jonge de        Hilletje                	31-03-1849 21-08-1911 0604 Smit Simon
Jonge de        Willempje               	02-08-1901 07-04-1978 0640 Groot Jan
Jongh de        Bertus                  	09-04-1894 28-03-1973 0361 Zwaan Cornelia
Jongh Visscher, Annie                   	25-09-1912 10-12-1997 0255 Westerneng
Jongh de        Muus                    	17-02-1926 24-03-2005 0361
Jongkees        Aaltje                  	03-10-1885 30-04-1963 0478
Jongkees        Willem                  	24-01-1861 20-10-1947 0478 Kooijman Antje
Jonker          Angenietje              	17-11-1802 14-03-1889 0540 Swart J. (Wz)
Jonker          Jannetje                	09-10-1811 05-04-1895 0470 Gerhard Carl Frederik
Jonker          Maritje                 	03-02-1893 15-02-1946 0177 Potgiesser Johan Godfried
Jun 		Hennie				23-04-1942 08-07-1997 0226 Gunst van Ria
Jun             Willem Petrus           	15-02-1904 10-10-1964 0325 Platje Antje
Juray           Marjolijn               	03-05-1945 10-12-2001 0066
Kaars           Dirk                    	16-03-1924 27-08-2003 0012
Kalverboer      Guurtje                 	13-10-1909 30-05-1983 0261 Nierop Jan
Kamminga        Anna                    	15-05-1914 11-06-1991 0610
Kamminga        Fokke                   	13-09-1876 04-07-1952 0610 Jans Anna Hendrika
Kaper           Jan                     	16-01-1904 09-05-1966 0353 Bekius Trijntje
Karanelan       Arnold Ajub             	05-05-1922 29-11-1985 0531
Karanelan 	Lex				08-04-1957 05-01-2015 0091
Keijzer         Annie                   	25-09-1932 08-03-1997 0233 Könecke Huub
Kelderman       Dirk Marten             	20-08-1932 08-02-2007 0037
Kelderman       J.D.                    	02-01-1928 04-02-1976 0345
Kelderman       Marten                  	01-02-1901 19-04-1962 0345 Lingen van der Jansje
Kelderman       Pieter                  	21-06-1859 05-06-1940 0622
Keulen van      Antje                   	05-11-1889 31-10-1974 0318 Tromp Cornelis
Keulen van      Jannie                  	14-04-1905 19-07-1987 0194
Keulen van      Lamberta                	02-09-1916 05-06-1997 0194 Fijan Cornelis
Kingma          Romkje                  	01-04-1912 23-06-1997 0388 Pauw van d Johannes
Klaui           Johanna                 	07-07-1914 06-08-1977 0464 Medema Pieter Roelof
Klaver          Wilhelmina              	11-02-1899 08-09-1975 0455 Bonten Johannes
Klaver 		Wim				04-04-1967 16-11-2013 0100 Visser Nel
Kleijn          Gerard Anthonie         	12-06-1894 26-03-1954 0306 Houtman Marritje
Kleijn 		Marritje Catharina		08-02-1923 02-04-20160306 Honingh
Klemm           Gesine Jannette         	15-10-1891 20-11-1967 0593 Hart Johannes Coenraad
Klerk           Guurtje                 	29-04-1869 21-06-1938 0616 Komen Jacob
Klerk de 	Frieda				16-09-1961 08-01-2018 0094 Aaij
Klink van der   Maartje                 	02-07-1929 04-05-1944 0651
Klink van der 	Petrus Antonius			30-06-1932 14-05-2012 0651
Klink van der   Wilhelmus Anthonius     	12-03-1899 15-02-1986 0651 Sturk Maartje
Klink van der   Willy Harry             	21-12-1940 20-12-1999 0243 Ellens Margaretha
Klok            Maartje                 	10-11-1919 12-05-1996 0412 Smit Bouwe
Knip            Aaltje                  	21-02-1870 23-05-1942 0003 Veltrop Adrianus
Knip            Maretje                 	10-12-1873 18-08-1931 0401 Mulder Gerrit
Koenes          Gerda                   	02-02-1927 27-05-2009 0159
Koerse          Dieuwertje              	02-05-1932 27-10-1968 0045 Slegt Hendrik Marinus
Kok             Albert                  	11-06-1785 25-12-1858 0483 Veen Maartje Simons
Kok             Antje                   	29-09-1814 26-03-1895 0483 Wannik Sijbrand
Kok             Klaasje                 	27-09-1906 23-01-1987 0257
Kok             Maretje                 	17-12-1883 08-02-1956 0310 Ekel Evert
Kok             Wilhelmina              	21-06-1884 14-07-1947 0606 Dobber Dirk
Koker           Baltus                  	25-03-1799 27-06-1866 0472
Koker           Cornelis (Cz)           	10-05-1855 01-03-1924 0532 Walsem van Susanna 
Koker           Cornelis (Rz)           	01-01-1828 09-07-1885 0472 Bakker Trijntje
Koker           Elisabeth Catharina     	11-08-1881 28-04-1887 0535
Koker           Hendrika Sijbregia      	11-04-1866 20-12-1886 0535
Koker           Klaas (Cz)              	03-09-1806 31-01-1867 0474 Gockel Sara Joanna
Kollen          K.                      	08-08-1889 30-08-1965 0321 Jonge de H.
Komen           Aafje                   	10-09-1894 02-10-1949 0616
Komen           Gerrit                  	27-07-1920 13-11-1984 0570 Potgiesser Trijntje
Komen           Klaas                   	16-01-1896 20-08-1985 0616 Terpstra Trijntje
Komen           Trijntje                	07-04-1892 05-05-1984 0343 Heijblom Lieven Pieter
Könecke         Huub                    	31-05-1931 22-11-1996 0233 Keijzer Annie
Koningen        Aaltje                  	08-12-1906 30-10-1988 0260 Griffioen
Koningen 	Immetje Alida			07-05-1943 12-01-2016 0259 Boer de
Koningen        Johannes                	21-01-1903 24-01-1966 0259 Stevens Geertje
Kooijman        Antje                   	03-03-1864 27-06-1937 0478 Jongkees Willem
Kool            Marijtje                	17-03-1924 08-11-1949 0674
Kool            Pietertje Grietje       	03-02-1920 29-12-1995 0264 Benschop Willem
Kool            Willem                  	25-05-1892 20-06-1971 0674 Schreuder Aafje
Kool            Wollie                  	14-08-1926 01-02-1930 0402
Kool            Wolmet                  	23-06-1888 10-02-1927 0571 Pels Hendrik
Koomen          Grietje                 	27-07-1866 06-11-1938 0389 Betlem Cornelis
Koopmans        Gerritje                	08-08-1928 20-12-2006 0293 Kouwenoord Gerrit
Koops 		Rie				18-01-1943 16-07-2014 0272 Haren van Arnold
Kooyman         Hendrik                 	30-07-1921 01-03-1995 0153 Verbeek Petronella Huberdina
Kooyman         Volkert                 	27-03-1890 19-02-1966 0356 Roele Elizabeth
Koster          Henderika               	26-07-1885 17-07-1954 0612 Scholten Roelof
Koster          Hillegonda              	07-05-1881 02-10-1963 0581 Groot Reijer (Jz) - Wiedemeijer H.
Koster          Jantje                  	02-01-1883 17-10-1949 0673 Groot C.
Koster          Klaas (Kzn)             	13-12-1885 22-10-1948 0301 Gerritze Jacoba Sophia
Kouwenoord      Dirk                    	26-03-1895 11-06-1972 0293 Bierdrager Aagje
Kouwenoord 	Gerard				04-02-1942 15-06-2016 0590
Kouwenoord 	Gerrit				07-09-1922 03-10-2014 0293 Koopmans Gerritje
Kouwenoord      Hugo                    	02-02-1889 15-04-1957 0642 Wiedemeyer Fijtje
Kouwenoord      Jaap                    	28-04-1928 20-02-1991 0156 Molenaar Trien
Kranenburg      Aagje                   	06-01-1904 22-05-1987 0377 Mulder Cornelis
Kranenburg      Jan                     	17-02-1878 08-08-1962 0633 Plooij Martijntje
Krook           Jan (Wz)                	04-03-1886 04-07-1917 0572 Honingh Maritje
Krook           Willem (Jz)             	02-04-1917 13-10-2009 0572 Dekker Annie
Kroon           Mieke                   	04-12-1953 04-05-2000 0244
Kroon           Pieter                  	09-04-1861 13-01-1932 0411 Bruin Lobbetje
Kroonenburg     Albert                  	18-07-1880 12-07-1941 0669 Maas Eefje
Kubbe           Eefje Hendrika          	04-04-1904 17-02-1993 0617 Elten van Cornelis Hendrik
Kuijper         Elisabeth Frederika     	19-09-1887 20-04-1954 0307 Ham van Frans
Kuilenburg van  Pieter                  	09-05-1928 09-08-1973 0439
Kunst 		Rinus				04-02-1928 19-04-2007 0029 Waart de Sijtje
Kuntkes         Antje                   	29-01-1919 23-06-2008 0239 Groot Pieter
Kwantes         Catharina               	12-02-1895 26-11-1985 0428 Bijl Thomas
Laare ter       Anna Maria              	06-05-1921 21-03-2006 0036 Wiedemeijer Jacob
Laaren van 	Barendina			16-08-1929 02-01-2012 0075 Kroon
Lafeber         Andries Louis           	16-02-1914 25-03-1968 0556
Lafeber         Jacob                   	28-11-1904 27-05-1991 0299 Vlieger Fijtje
Lafeber         Jan                     	05-06-1880 14-01-1946 0556 Bogaard Neeltje
Lafeber         Zwaantje                	14-05-1876 17-03-1966 0354 Tinkelenberg Johannes
Lam             Lenneke                 	02-06-1951 03-08-1993 0049 Otto Arie
Lamberts        Grietje                 	15-01-1904 29-11-1963 0347 Veen van Klaas
Lammers         Dik                     	31-03-1915 17-09-1990 0209 Heijloo Hendrica Eliza
Lammes          Neeltje                 	18-06-1908 12-11-1970 0401 Mulder Cornelis Jacob
Landzaat 	Annie				15-01-1917 19-06-2011 0227 Heijmans Jacques
Langendijk 	Aad				07-10-1940 13-06-2012 0077
Langendijk      Maria                   	22-07-1938 03-05-1974 0276 Korse
Lansink         Paul                    	22-01-1925 19-08-1997 0430 Wijchers Jacoba Cornelia
Leegwater 	Cees				27-07-1926 25-12-2012 0007 Hooijberg Anje (Ann)
Leguit          Geertje                 	04-09-1876 10-05-1957 0558 Groot Cent
Lenteren van    Jan                     	15-07-1923 23-12-2008 0027 Mostert Anna
Lieverst        Marregrietje            	18-09-1867 04-02-1937 0414 Schreuder Willem
Ligthart        Klasina                 	20-04-1918 13-10-2009 0316 Gier de Hendrik Willem
Linden van der  Elisabeth               	20-08-1887 30-09-1949 0671 Sanders Klaas
Lingen van der  Jansje                  	07-11-1898 25-04-1973 0345 Kelderman Marten
Lof 		Annie				25-02-1939 25-02-2018 0104 Lust Dick
Lof             Wiggelena               	28-05-1900 26-05-1985 0371 Ruijterman Dirk Hendrik
Lof             Cornelis                	10-02-1881 08-11-1945 0641 Sanders Grietje
Lof             Cornelis                	25-04-1911 27-02-1925 0641
Lof             Evert                   	25-04-1911 05-11-1998 0641
Lof             Maartje                 	09-08-1900 14-03-1993 0305 Schreuder Andries
Lof             Rita                    	09-03-1958 05-01-2003 0014
Logger          Maria Charlotta Augusta 	22-09-1917 27-06-2001 0246 Scholte
Louw            Maarten                 	17-04-1921 17-06-1995 0146 Pieters Annegien
Lub             Hendrika                	24-03-1899 15-04-1982 0458 Blom Cornelis
Ludriks         Johannes Albert         	01-02-1913 06-08-1996 0006 Dekker Maria
Lugt de         Janneke                 	07-12-1965 16-02-1997 0426
Lunshof         Annegien                	27-12-1888 04-07-1962 0330 Pieters Jan Frederik
Lust 		Dick				27-02-1937 24-08-2017 0104 Lof Annie
Lust            Meindert Cornelis       	02-10-1912 17-05-1979 0348 Taams Immetje
Maas            Eefje                   	26-04-1878 05-02-1949 0669 Kroonenburg Albert
Maas            Keetje                 	 	03-12-1871 21-11-1972 0371 Lof
Malenstein      Jan                     	10-12-1925 04-07-1988 0183
Man van         J.C.                    	10-03-1919 21-06-1970 0307 Cornel
Manoe           Hermannus               	12-07-1927 02-03-1967 0367
Marees          Teunis                  	16-11-1879 03-11-1975 0688 Pronk Jannetje
Marees          Teunis Barend           	03-04-1913 04-01-1985 0688 Vermij Petronella Bernardina
Mars            Alida Hendrika          	24-09-1906 14-06-1959 0337 Stolk Arie
Mars            Gerrit                  	01-07-1900 05-09-1976 0344 Gier de Neeltje Hendrika
Medema          Pieter Roelof           	08-01-1907 10-12-1979 0464 Klaui Johanna
Medemblik       Klaas                   	05-09-1883 05-07-1966 0624 Slop Maria Maria Francisca
Meer van der    Hanna                   	17-09-1899 18-02-1947 0664 Abma Johan
Meij 		Cees				11-03-1933 03-02-2012 0537
Meijer 		Antonie (Toon)			22-12-1941 23-02-2012 0074
Meijer          Pleuna Hermina          	24-11-1927 18-11-2006 0035 Vries Lentsch de,
Meijer          Simon                   	02-12-1910 06-03-1980 0444 Schaap Janke
Meijn           Hilletje                	28-03-1898 03-02-1966 0357 Broeder Paulus
Meijn           Pieter                  	11-04-1925 05-10-1974 0450
Mellenbergh     Antonius Johannes       	12-03-1924 04-01-1986 0409
Mens            Cornelis                	31-01-1913 10-02-1981 0300 Slagt Trijntje
Mesjes          Trijntje                	23-01-1866 17-12-1932 0188 Ubbels Jan
Moens           Elisabeth Hillegonda    	17-04-1951 13-06-2002 0056
Moens           Marinus                 	04-01-1920 12-04-2008 0059 Gaaf Immetje
Mol             Ria Duri                	17-04-1937 18-07-2003 0002
Molenaar        Ida                     	25-07-1894 21-03-1969 0368 Wiltenburg van Pieter
Molenaar        Jacob                   	29-10-1899 25-12-1966 0368
Molenaar        Jannetje                	12-02-1897 18-07-1987 0328 Dobber Jan
Molenaar        Trien                   	14-08-1932 07-11-2007 0156 Kouwenoord Jaap
Molenaar 	Wolmoed				05-01-1923 11-02-2014 0445 Posch Klaas
Moojen          Liesbeth               	 	07-01-1918 25-10-2005 0386 Geugjes Paulus
Mostert         Anna                    	06-07-1924 12-04-2005 0027 Lenteren van Jan
Mul             Aart                    	17-06-1916 05-07-1960 0315
Mulder      	Adriana Laurentia Christina 	02-12-1902 17-01-1976 0681 Buurs Klaas
Mulder          Carel                   	16-08-1911 05-12-1997 0382
Mulder          Cornelis                	07-03-1901 30-08-1982 0377 Kranenburg Aagje
Mulder          Cornelis Jacob          	15-07-1907 30-01-1945 0401 Lammes Neeltje
Mulder          Gerrit                  	04-08-1868 06-12-1948 0401 Knip Maretje
Mulder          Gerritje                	11-01-1875 11-08-1951 0689 Wit
Mulder          Harmen                  	10-09-1864 02-12-1937 0189 Zijp Jacobje
Mulder          Harmen                  	25-12-1926 21-08-1985 0189
Mulder          Lijsbeth                	03-04-1880 28-01-1964 0405 Schieveen van Cornelis
Mulder          Meinsje                 	12-12-1903 30-08-1986 0678 Groot Reier (Rz)
Mulder          Willem                  	29-10-1831 08-10-1914 0189 Wiedemeijer Neeltje
Mulder          Willem                  	14-01-1890 01-08-1981 0395 Bark Jacoba
Muller          Hans                    	11-07-1946 08-03-2008 0053
Murks           Geertje                 	24-12-1875 07-05-1950 0676 Groot Willem
Nadort van de   Jacob                   	09-02-1867 20-01-1949 0501 Postma Klaasje
Nadort van de   Jannetje                	10-03-1902 02-06-1976 0501 Rijn van
Nadort van de   Klaasje                 	11-03-1910 22-03-2001 0248 Schieveen van Gerrit Teunis
Nadort van den  Cornelia                	17-06-1898 17-05-1932 0407 Zonneveld Dirk
Neck van        Dirk                    	06-06-1924 02-10-1996 0234 Visser Gerredina
Nek van         Maritje                 	18-07-1862 28-09-1894 0629 Boer de Jacob (Az)
Nek van 	Sijbregt			10-01-1927 10-04-2014 0096
Nek van         Trijntje                	20-12-1864 25-10-1939 0543 Oude de Jan
Nierop          Jan                     	03-06-1904 25-05-1990 0261 Kalverboer Guurtje
Nierop          Neeltje                 	24-01-1841 24-04-1909 0410 Bregman Dirk
Noever de Brauw ten, Jeannette          	03-06-1898 23-10-1997 0235 Smalt
Nomes           Anna                    	13-09-1886 29-12-1972 0297 Boer de Sjoert
Nooij           Dirkje                  	02-08-1870 19-09-1946 0619 Sta van Utrecht Jacob
Nooij           Trijntje                	14-01-1875 26-10-1933 0413 Groot Jan (Jz)
Olij            Geertje                 	08-06-1880 19-07-1970 0604 Smit Gerrit
Olij            Jan                     	10-10-1873 25-04-1951 0666 Vries de Grietje
Olij            Pietertje               	19-12-1874 12-11-1948 0204 Ruijter Maarten (Az)
Oostveen van    Maritje                 	08-12-1899 04-01-1974 0289 Snieder Pieter
Ort             Johannes                	22-08-1856 26-06-1910 0165 Beijnen Jannette Leonora
Os van          Johan                   	08-02-1948 06-09-2005 0021
Oskam 		Gerrit				21-03-1925 23-05-2007 0102 Eck van Adriana
Ottema          Rinskje                 	14-02-1897 08-06-1991 0418 Zaanen van Teunis
Otten           Sophia                  	01-02-1908 14-05-2000 0442 Stookebrand Pieter Dirk
Otto            Arie                    	29-09-1950 13-01-2001 0049 Lam Lenneke
Oud             Maria                   	08-01-1870 07-11-1944 0644 Zanen van Willem
Oude de         Adriaan                 	17-03-1868 10-08-1967 0543
Oude de         Geertje                 	28-08-1839 09-08-1892 0540 Tolk Cornelis (Cz)
Oude de         Jan                     	05-10-1807 09-09-1902 0543 Heiloo Antje
Oude de         Jan                     	01-11-1865 22-02-1954 0543 Nek van Trijntje
Oude de         Leendert                	11-03-1837 03-09-1905 0543 Tolk Lijsje
Oude de         Lijsje                  	21-09-1898 11-06-1978 0457 Posch Jan Cornelis
Parree          Pieter Tjerk Jacobus    	10-11-1891 18-06-1964 0322 Wieringa Christine 
Paul            N.T.                    	22-05-1917 06-01-1987 0578
Paul            Petrus Philippus        	23-01-1892 07-10-1960 0578 Butler Johanna
Pauw            Immetje                 	16-07-1895 16-01-1990 0425 Prijs Reindert
Pauw van d      Johannes Leonardus      	02-11-1916 19-06-1990 0388 Kingma Romkje
Pauw van d      Pauw                    	25-12-1947 05-05-1986 0388
Pauws           Hilletje Dieuwertje     	18-01-1912 26-07-1999 0252
Pauws           Jan                     	03-06-1915 17-03-2000 0270 Snieder Alida Hillegonda
Pauws           Neeltje                 	19-05-1871 08-04-1928 0415 Groot de Johan Joris
Peen            Pieter                  	08-08-1908 12-11-1969 0446 Kok Lijsbeth
Pels            Cornelis                	28-07-1889 28-01-1970 0571 Spaans Niesje
Pels            Geertruida              	30-11-1880 21-04-1964 0403 Honingh Cornelis (Jnz)
Pels            Grietje                 	01-06-1885 20-04-1962 0631 Pronk Dirk (Szn)
Pels            Hendrik                 	01-07-1882 18-09-1918 0571 Kool Wolmet
Pels            Jannetje                	20-02-1884 14-07-1938 0614 Brouwer Doeke
Pels            Kees                    	14-05-1920 29-06-2001 0247
Pels            Marie                   	31-03-1914 20-01-1981 0286 Gier de Willem
Pels            Neeltje                 	30-04-1892 29-05-1975 0623 Hoogvorst Arie Cornelis
Philipsen       Jo                      	24-04-1911 07-01-1990 0267 Wognum
Piet            Antje                   	12-10-1920 29-03-2001 0147 Veen van Gerrit
Pieters 	Annegien			17-07-1923 05-12-2013 0146 Louw Maarten
Pieters         Jan Frederik            	10-08-1891 28-06-1956 0330 Lunshof Annegien
Pilkes          Jan                     	30-09-1953 25-06-2001 0055
Pilkes 		Klaas				13-04-1926 21-09-2011 0072 Wiltenburg van Els
Plas            Antje                   	29-03-1887 16-11-1940 0209 Heijloo Pieter
Plas            Willempje               	09-03-1852 29-01-1933 0184 Groot Jan (Wz)
Platje          Antje                   	08-06-1908 02-12-1992 0325 Jun Willem Petrus
Plessius        Margaretha              	06-06-1895 13-12-1975 0341 Hoogenhout Pieter
Plessius        Neeltje                 	22-02-1899 13-03-1993 0155 Roos Pieter
Ploeger         Jaap                    	20-05-1934 01-01-2005 0026
Plomp           Arie                    	30-01-1946 17-06-1970 0043
Plomp           Arie Gijsbert           	14-12-1911 20-11-2001 0043 Vliet van der Suzanna
Plooij          Martijntje              	23-06-1880 23-03-1943 0633 Kranenburg Jan
Poolman         Aagje                   	23-10-1886 27-02-1941 0626 Bruijn Jan Cornelis
Poolman         Cornelis                	15-12-1913 23-10-1953 0419
Poolman         Jan Theunis             	10-06-1880 26-07-1935 0419 Bark Lijsbet
Poolman         Jacob                   	12-04-1882 11-06-1943 0630 Postma Grietje
Poolman         Jan                     	08-09-1794 06-03-1880 0527
Poolman         Pieter                  	24-09-1909 08-06-1973 0437
Poolman         Regina                  	31-05-1878 08-02-1926 0397 Roele Dirk
Poolman         Teunis Wiebe            	12-09-1908 29-05-1973 0437
Poolman         Teunis Wiebe            	26-01-1909 15-07-1989 0630 Staphorst Leentje
Poolman         Teunis Wiebe            	18-12-1847 18-04-1931 0527 Schreuder Aagje
Porsius         Barbara                 	11-10-1888 21-11-1978 0044 Buitenhuis Willem
Posch           Jan Cornelis            	28-11-1897 13-06-1976 0457 Oude de Lijsje
Posch           Jannetje                	26-10-1895 26-08-1983 0457
Posch           Klaas                   	02-04-1921 07-06-1974 0445 Molenaar Wolmoed
Posch           Klaas                   	18-04-1865 25-02-1954 0179
Postma          Grietje                 	20-03-1885 21-03-1968 0630 Poolman Jacob
Postma          Klaasje                 	06-12-1866 16-11-1944 0501 Nadort van de Jacob
Postma          Trijntje                	14-06-1863 11-08-1915 0210 Smit Johannes
Potgiesser      Aagje                   	25-04-1917 11-06-2006 0032 Kolijn Abraham
Potgiesser      Johan Godfried          	16-03-1890 29-05-1969 0177 Jonker Maritje
Potgiesser      Triintje                	08-11-1925 05-11-2000 0570 Komen Gerrit
Prijs           Anna                    	27-02-1895 30-08-1902 0208
Prijs           Elisabeth               	02-08-1872 05-11-1949 0208
Prijs           Jacob Jan               	03-03-1914 09-10-1997 0273
Prijs           Jan                     	07-10-1832 20-01-1905 0208 Booij Annetje
Prijs           Maritje                 	07-05-1879 07-10-1954 0309 Groot Jan
Prijs           Pieter                  	08-05-1921 24-07-1996 0425
Prijs           Pieter                  	01-08-1858 29-11-1935 0434 Tolk Lijsje
Prijs           Pieter                  	25-04-1917 14-09-1997 0318 Tromp Trijntje
Prijs           Reindert                	11-04-1888 05-09-1969 0425 Pauw Immetje
Pronk           Adriaan                 	08-09-1902 10-12-1966 0370 Vaart van der Aaltje
Pronk           Antje                   	21-05-1873 22-02-1953 0417 Visser Klaas (Mz)
Pronk           Dirk (Szn)              	26-01-1884 30-01-1968 0631 Pels Grietje
Pronk           Elisabeth               	05-11-1869 23-12-1958 0652 Spaans Willem
Pronk           Jan                     	17-06-1867 08-09-1939 0487 Bark Annetje
Pronk           Jan (Hz)                	19-01-1828 15-11-1921 0538 Groot Niesje
Pronk           Jannetje                	23-08-1884 14-05-1951 0688 Marees Teunis
Pronk           Maarten                 	15-04-1861 22-09-1911 0538
Pronk           Maretje                 	05-02-1858 12-12-1935 0403 Pels Jurriaan
Pronk           Neeltje                 	26-08-1875 27-04-1927 0393 Tolk Jurriaan
Pronk           Neeltje                 	29-08-1861 19-12-1944 0583 Wiedemeijer Cornelis (Hz)
Pronk           Simon                   	26-04-1920 15-02-1989 0487
Ravenhorst      Wilhelmina              	21-09-1889 26-03-1972 0325 Platje
Reek            Suzanna Helena          	04-10-1866 15-01-1941 0627 Visser Eldert
Reijnders       Bregje                  	03-10-1917 26-05-2008 0157 Waveren van Jacob
Reijnders       Klaas                   	29-04-1893 24-10-1950 0685 Beunder Neeltje Elizabeth
Reijnders       Maria                   	16-10-1920 12-09-1965 0349 Hoogenhout Willem
Reijnders       Willem                  	24-05-1923 21-04-2005 0065 Waart de Cornelia
Rems            Grietje                      	11-06-1868 17-02-1942 0161
Rems            Jacob                   	10-09-1834 26-10-1892 0161 Bakker Sombeek, Catharina Boudewina
Reus de         Hendrika                	24-01-1927 27-02-2009 0203 Goedmaat Michiel
Riessen         Wilhelmina              	27-12-1935 01-09-1996 0211 Herman
Rietkerk        Cornelis                	22-05-1926 06-09-1998 0229
Rijn van        Hendrik Jacobus         	20-11-1925 16-12-1974 0269 Stam Maretje
Robert 		Louise Marie (Lous)		23-06-1923 21-04-2010 0060 Den Helder
Roch            Willem Aart             	21-04-1903 05-12-1987 0176
Roele           Aagje Hendrika          	12-09-1912 17-08-2001 0397
Roele           Cornelis                	10-02-1904 10-05-1940 0003 Veltrop Aagje
Roele           Dirk                    	27-01-1880 26-06-1958 0397 Poolman Regina
Roele           Elizabeth               	16-06-1887 09-03-1968 0356 Kooyman Volkert
Roele 		Lijsbeth			02-12-1918 01-07-2015 0150 Gier de Gerrit
Rooij de        Anthonia Jacoba         	27-03-1909 27-05-1990 0632 Grijzenhout Cornelis Hendrik
Rooijen den     Ivo                     	29-09-1905 26-12-1964 0175 Slagt Anna
Roos            Pieter                  	18-11-1899 12-04-1994 0155 Plessius Neeltje
Ruijg           Adrianus Theodorus      	13-10-1919 17-01-1995 0313
Ruijg de        Jan                     	11-08-1892 10-01-1964 0320 Zanen van Trijntje
Ruijg de        Levina Willemijntje     	21-01-1928 06-05-2003 0004 Snieder Jacob
Ruijg de        Willem                  	03-08-1866 01-03-1925 0591 Dik Neeltje
Ruijg de        Willemijntje Levina    	 	29-10-1929 09-07-1988 0681 Buurs
Ruijg           Johanna Hendrika        	03-11-1895 07-04-1959 0313 Baardwijk van Cornelis Adrianus - Martens Cornelis
Ruijter         Aris                    	04-11-1897 25-01-1988 0200 Hogetoorn Jannetje
Ruijter         Maarten (Az)            	06-12-1875 11-09-1953 0204 Olij Pietertje
Ruijter         Pieter                  	05-02-1925 12-06-1948 0200
Ruijter         Sijtje                  	21-09-1901 05-07-1974 0311 Schieven van Paulus
Ruijterman      Corrie                  	25-06-1923 01-02-1994 0142
Ruijterman      Dirk Hendrik            	06-01-1897 06-10-1966 0371 Lof Wiggelena
Ruijterman      Geertje Marie           	10-02-1922 16-04-1968 0467
Ruijterman 	Pieter Sijmon			10-05-1932 18-11-2011 0467
Ruijterman      Siem                    	12-02-1936 18-12-1996 0467
Ruiter de       Hendrik                 	21-09-1907 17-05-1986 0443 Vries de Jacoba
Ruiter de       Hendrik                 	16-11-1854 19-11-1890 0185 Dobber Rensje
Ruiter de       Klaas (Hz)              	17-05-1882 21-01-1915 0185
Ruiter de       Rensje                  	06-07-1885 16-02-1963 0185
Rümke           Henricus Cornelius      	16-01-1893 22-05-1967 0364 Bakker Nelly Catharina
Ruyg de         Jan                     	09-11-1941 30-01-1995 0151
Sanders         Grietje                 	04-08-1879 14-09-1961 0641 Lof Cornelis
Sanders         Klaas                   	01-06-1883 04-02-1962 0671 Linden van der Elisabeth
Schaaf van der  Agatha                  	14-04-1907 01-04-1973 0662 Abma Johan F.
Schaap          Janke                   	17-04-1912 14-05-1974 0444 Meijer Simon
Schaatsbergen   Pieter                  	18-10-1903 14-11-1969 0660 Beers Maretje
Schaik van      Jan                     	02-05-1899 09-03-1982 0050 Groot Marie
Scheepmaker     Nico                    	13-11-1930 05-04-1990 0479
Schekkerman     Nel                     	03-01-1923 25-11-1998 0390
Schieveen van   Cornelis                	23-07-1878 29-04-1942 0405 Mulder Lijsbeth
Schieven van    Paulus                  	03-06-1900 09-06-1956 0311 Ruijter Sijtje
Schilder        Jaap                    	10-03-1947 21-01-2009 0058
Schipmölder     Elske                   	23-07-1946 21-03-2003 0008 Meijer Joop
Schipmölder     Karel                   	05-09-1916 29-10-1998 0224 Sterringa Pim
Schluter       	Johann Bernhard Diedrich 	03-04-1818 21-08-1888 0179 Stellingwerf Butsje
Scholten        Hendrikje               	26-01-1910 05-03-1989 0285 Schweeke Aart
Scholten        Jacob                   	15-08-1912 26-12-1937 0612
Scholten        Roelof                  	11-10-1883 29-04-1975 0612 Koster Henderika
Schoon          Jan                     	19-11-1934 12-07-2008 0052
Schooneveldt    Jan                     	17-04-1912 04-08-1990 0312 Heijblom Jannetje
Schooneveldt    Trinette Nelly Roeliny  	29-05-1957 02-06-1957 0312
Schot           Jannetje                	13-12-1892 11-08-1968 0178 Goedmaat Jan
Schouten        Eegje                   	22-09-1922 05-12-2000 0365 Zanen van Cornelis
Schouten 	Henk				11-12-1961 09-12-2012 0207
Schreuder       Aafje                   	14-05-1894 19-10-1978 0674 Kool Willem
Schreuder       Aagje                   	09-09-1848 19-10-1897 0527 Poolman Teunis Wiebe
Schreuder       Andries                 	25-04-1893 29-12-1969 0305 Lof Maartje
Schreuder       Antje                   	28-02-1857 08-01-1865 0410
Schreuder       Cornelis                	17-04-1881 29-09-1955 0683 Bark Pietertje
Schreuder       Fredrik                 	08-10-1911 17-09-1980 0683
Schreuder       Fredrik                 	11-07-1893 16-02-1981 0198 Besse Aaltje
Schreuder       Hendriek                	26-08-1895 19-09-1983 0254 Pfennig
Schreuder       Lijsbeth Aaltje (Lies)  	19-08-1899 03-10-1980 0283
Schreuder       Pietertje               	28-01-1920 18-05-1973 0294 Boschma Age
Schreuder       Rijk                    	15-09-1901 13-05-1984 0414
Schreuder       Willem                  	12-07-1903 24-02-1945 0414 Zwanenbeek Regina Rigolette
Schreuder       Willem                  	21-06-1868 17-03-1941 0414 Lieverst Marregrietje
Schut           Cornelis                	15-03-1919 05-05-1998 0650 Boon Hendrika Janna
Schuurman       Dirk (Rz)               	28-11-1839 06-07-1908 0385 Smit Sibregt
Schuurman       Lammertje               	02-07-1868 31-03-1956 0617 Elten van Hermanus
Schweeke        Aart                    	02-01-1909 20-10-1979 0285 Scholten Hendrikje
Sjouerman       Harry                   	17-09-1924 25-02-1976 0448
Skoruppa        Agnes Johanna           	13-08-1913 09-11-1987 0287 Verbaarschot Albert
Slagt           Anna                    	14-11-1909 22-03-1989 0175 Rooijen den Ivo
Slagt           Arian                   	06-02-1883 14-07-1951 0332 Buitenhuis Antje
Slagt           Lafinus Gerardus        	06-11-1921 23-08-2004 0015 Snieder Hendrikje
Slagt           Meindert                	11-04-1909 13-02-1970 0288 Snieder Elisabeth
Slagt           Trijntje                	14-08-1916 03-08-1972 0300 Mens Cornelis
Slegt           Cornelis                	22-08-1907 02-01-1977 0680 Helmich Alida Maria
Slegt           Hendrik Marinus         	25-03-1931 31-08-2002 0045 Koerse Dieuwertje
Slop            Maria Francisca         	23-09-1890 27-11-1965 0624 Medemblik Klaas
Sluijs van der 	Marjanne			28-03-1958 19-04-2017 0106 Valk
Smalt           Wim                     	16-02-1921 25-01-1997 0235
Smeek           Tjitske                 	18-01-1897 16-12-1982 0290 Hoetmer Jan
Smit            Anna                    	10-12-1848 20-09-1923 0596 Buitenhuis Andries
Smit            Bouwe                   	13-01-1916 19-06-1990 0412 Klok Maartje
Smit            Catharina Wilhelmina    	31-10-1920 10-01-1993 0438 Zaanen van Pieter
Smit            Gerrit                  	24-01-1877 20-11-1943 0604 Olij Geertje
Smit            Johannes                	07-04-1866 25-08-1907 0210 Postma Trijntje
Smit            Sibregt                 	21-09-1843 02-07-1929 0385 Schuurman Dirk (Rz)
Smit            Simon                   	12-12-1844 18-08-1924 0604 Jonge de Hilletje
Smit            Trijntje                	13-01-1857 20-01-1941 0599 Wit de Jan Wollebartus
Snieder         Alida Hillegonda        	02-06-1916 29-01-2008 0270 Pauws Jan
Snieder         Elisabeth               	21-12-1919 16-06-1998 0288 Slagt Meindert
Snieder         Hendrikje               	05-01-1924 31-12-1990 0015 Slagt Lafinus Gerardus
Snieder         Jacob                   	15-06-1921 19-06-1983 0004 Ruijg de Levina Willemijntje
Snieder 	Jan				28-05-1929 28-11-2011 0289
Snieder         Pieter                  	07-08-1898 30-09-1970 0289 Oostveen van Maritje
Snoek van der   Jan                     	19-03-1923 18-08-1997 0460
Snoek van der 	Leny				01-06-1943 09-03-2016 0082
Soest van       Klazina Johanna         	28-09-1899 15-05-1990 0657 Gier de Jan Florin
Spaans          Jan                     	21-06-1902 24-08-1991 0652 Elten van Clazina Neeltje
Spaans 		Jan				10-03-1934 26-06-2013 0652
Spaans          Niesje                  	15-02-1898 12-11-1993 0571 Pels Cornelis
Spaans          Reindert                	24-07-1840 21-11-1917 0539 Groot Neeltje
Spaans          Reindert                	04-05-1900 26-02-1990 0539 Visser Neeltje
Spaans          Willem                  	01-05-1870 22-05-1955 0652 Pronk Elisabeth
Spigt           Johannes Gerardus       	12-11-1897 21-05-1986 0384 Gaaff Hendrika
Sta van Utrecht, Jacob                  	08-06-1866 27-01-1940 0619 Nooij Dirkje
Staalduijnen van Aad				30-03-1948 29-01-2015 0090
Stam            Maretje                 	28-09-1931 28-11-1992 0269 Rijn van Hendrik Jacobus
Staphorst       Leentje                 	11-07-1913 30-04-2005 0024 Poolman Teunis
Steege ter      Hendrik                 	15-06-1902 09-12-1980 0452
Steen           Janna                   	18-09-1845 28-08-1923 0595 Tinkelenberg Christoffel
Steffhaan       Olda Maria Wilhelmina   	31-07-1811 23-02-1896 0480 Mersie Bruijn, D.
Stellingwerf    Butsje                  	19-12-1887 07-03-1957 0179 Schluter Johann Bernhard 
Stelt van der   Emma                    	25-11-1911 05-03-1967 0366 Dompeling Aart
Sterringa       Pim                     	08-12-1916 29-01-2000 0224 Schipmölder Karel
Stevens         Geertje                 	12-12-1909 02-08-1988 0259 Koningen Johannes
Stokken van     Willem                  	29-10-1940 17-09-1968 0362
Stolk           Arie                    	13-07-1898 15-05-1981 0337 Mars Alida Hendrika
Stolk           Lida                    	28-06-1957 25-09-1986 0196
Stolpe van de   Manfred                 	30-06-1929 -- -- 1995 0145
Stookebrand     Pieter Dirk             	26-05-1901 09-11-1973 0442 Otten Sophia
Stookebrand 	Sophia (Fie)			03-04-1931 21-11-2014 0105
Stöve           Emil Hermann            	05-01-1884 23-02-1952 0548 Velden van d Jansje Johanna
Stöve           Emma Christina          	23-06-1876 26-12-1957 0500 Saatrübe
Stöve          	Friedrich Wilhelm August 	14-03-1920 20-09-1995 0548
Stralen van     Elisabeth Catharina     	04-05-1811 23-04-1897 0480 Walsem van Frans Martin Gerard
Strikker        Lijsbeth                	11-08-1868 16-12-1949 0191 Wiedemeijer Eibert
Stuiver 	Naomi				-- -- 1960 14-07-2014 0087
Sturk           Maartje                 	27-09-1904 22-10-1975 0651 Klink van der Wilhelmus Anthonius
Swart           Aagje                   	03-10-1873 13-12-1956 0573 Engelenburg Willem
Swart           Aart                    	20-02-1907 22-08-1984 0587 Heins Cornelia Jansje
Swart           Angenietje              	08-03-1869 22-09-1869 0559
Swart           Angenietje              	24-03-1864 13-10-1880 0563
Swart           Anna                    	29-08-1911 23-06-2006 0596
Swart           Dirk (Jz)               	25-08-1835 19-04-1883 0559 Vuure van Neeltje
Swart           Jan                     	08-03-1870 30-04-1870 0563
Swart           Nicolaas                	09-08-1878 07-10-1955 0596 Buitenhuis Lijsje
Swart           Sijtje                  	10-05-1871 21-02-1914 0573 Engelenburg Willem
Swart           Sijtje                  	07-06-1864 06-08-1890 0559 Uitentuis Jan (Jz)
Swart           Willem (Jz)             	06-01-1839 15-08-1871 0563 Vuure van Eefje
Taams           Immetje                 	12-08-1913 24-06-2005 0348 Lust Meindert Cornelis
Terpstra 	Adam				06-06-1913 16-04-1986 0206 Zaanen van Grietje
Terpstra        Trijntje                	23-10-1894 03-07-1968 0616 Komen Klaas
Theunis         Hendrika                	19-05-1815 13-09-1890 0597
Theunissen  	Carolina Johanna Hilleginda 	18-08-1898 29-07-1997 0303 Eck van Gerhard Peter
Thomas          Ulrike                  	-- -- ---- 31-08-1979 0263 Haarhaus
Timmerman       Jacob                   	05-09-1900 13-08-1976 0279
Tinkelenberg    Christiaan Cornelis     	04-11-1910 20-02-1997 0354
Tinkelenberg    Christoffel             	20-12-1848 15-03-1923 0595 Steen Janna
Tinkelenberg    David Willem            	04-11-1910 01-07-1945 0595
Tinkelenberg    Janna Neeltje           	03-08-1901 30-12-1988 0170 Houtman Thomas
Tinkelenberg    Johannes                	14-12-1875 08-06-1966 0354 Lafeber Zwaantje
Tinkelenberg    Neeltje Nelly           	01-01-1908 30-09-2003 0005 Boer de Jacob (Az)
Tit 		Gerardus Johannes (Ger)		03-01-1945 22-04-2008 0101 Corver Mieke
Tjemkes         Simon                   	02-07-1957 17-03-2004 0019
Tjemkes         Simon Jan Theodorus     	23-01-1918 26-07-1997 0225 Honingh Trijntje
Tolk            Anna Maria              	15-06-1906 27-02-1993 0393
Tolk            Cornelis (Cz)           	01-03-1836 14-06-1917 0540 Oude de Geertje
Tolk            Cornelis (Jbz)          	08-02-1831 05-12-1923 0378 Wingman Ana Marie
Tolk            Dirk                    	06-06-1899 11-09-1977 0461 Bouman Jacoba
Tolk            Jurriaan                	28-11-1872 25-07-1961 0393 Pronk Neeltje
Tolk            Klaas (Czn)             	04-03-1874 05-07-1944 0378
Tolk            Lijsje                  	30-07-1870 21-11-1962 0434 Prijs Pieter
Tolk            Lijsje                  	08-11-1834 08-07-1912 0543 Oude de Leendert
Tolk            Nies                    	08-06-1908 03-09-1981 0393
Tolk            Trijntje                	13-04-1859 03-12-1922 0602 Vuure van Willem
Tromp           Cornelis                	12-07-1884 10-03-1963 0318 Keulen van Antje
Tromp           Grietje                 	26-03-1891 08-04-1958 0655 Bijl IJsbrand
Tromp           Hilletje                	11-10-1888 11-11-1958 0336 Wiedemeijer Jacob
Tromp           Hendrik                 	31-03-1888 08-02-1973 0499 Bruin Neeltje
Tromp           Trijntje                	25-12-1919 15-11-1975 0318 Prijs Pieter
Tuin            Klaas                   	28-12-1900 12-05-1988 0258
Ubbels          Dirk                    	15-06-1887 12-10-1918 0588
Ubbels          Dirk                    	10-03-1889 28-02-1966 0355 Dik Jannetje
Ubbels          Elizabeth               	11-11-1882 23-04-1957 0588 Buitenhuis Jan
Ubbels          Jan                     	05-02-1865 12-03-1941 0188 Mesjes Trijntje
Ubbels          Pieter                  	30-03-1854 05-01-1942 0588 Veldhuizen IJbeltje
Vaart van der   Aaltje                  	26-06-1902 09-05-1973 0370 Pronk Adriaan
Valk            Jan                     	12-06-1902 09-12-1987 0580 Groot Jantje
Valk            Willem                  	23-05-1936 29-03-1991 0580
Valstar         Hennie                  	31-10-1938 28-01-2002 0048
Valstar         Nanda                   	07-12-1958 05-05-1959 0463
Valstar         Nico                    	02-07-1962 25-12-1971 0462
Veen            Maartje Simons          	01-03-1780 20-02-1859 0483 Kok Albert
Veen van        Gerrit                  	21-04-1913 06-07-1995 0147 Piet Antje
Veen van        Jan                     	04-04-1924 17-09-2005 0017 Bzdel Maria
Veen van        Klaas                   	06-10-1900 30-01-1979 0347 Lamberts Grietje
Veen van        Klaas                   	24-07-1941 18-08-2009 0040
Vegte van der   Klaas                   	05-09-1901 05-09-1971 0274 Wiedemeijer Neeltje
Veld in 't  	Arie                    	16-07-1925 16-01-1998 0668 Diphoorn Margareta Willemina
Velden van d    Jansje Johanna          	24-06-1890 23-04-1975 0549 Stöve Emil Hermann
Veldhoven van   A.C.                    	03-11-1919 20-09-1996 0221 Jonk
Veldhuizen      IJbeltje                	01-03-1853 20-09-1930 0588 Ubbels Pieter
Veltrop         Aagje                   	30-01-1907 01-02-2003 0003 Roele Cornelis
Veltrop         Adrianus                	18-04-1869 10-12-1952 0003 Knip Aaltje
Verbaarschot    Albert                  	02-09-1912 02-06-1989 0287 Skoruppa Agnes Johanna 
Verbeek         Petronella Huberdina    	09-05-1913 04-10-1993 0153 Kooyman Hendrik
Verduijn 	Antonia (Tonny)			31-08-1929 27-04-2011 0073 Evenboer Jan
Verhoef         Gerrit                  	28-11-1909 30-06-1983 0360 Gerritsen Frederika P.
Vermij          Petronella Bernardina   	26-04-1908 26-10-1985 0688 Marees Teunis Barend
Verweij         Gerrigje                	29-01-1901 21-08-1993 0451 Yperen van Jan
Verweij         Hugo                    	28-08-1916 06-02-2003 0044 Buitenhuis Trijntje
Verweij         IJda Hendrica           	31-07-1909 09-09-1993 0454 Hogetoorn Dirk
Verweij 	Willem				10-09-1943 21-05-2014 0044
Vinke 		Martin				20-06-1962 14-07-2015 0083
Vinkenborg      Elianne Esmé            	23-07-1996 23-07-1996 0213
Visser          ?                       	24-10-1947 14-09-1976 0672
Visser          Eldert                  	07-06-1866 17-03-1953 0627 Reek Suzanna Helena
Visser          Gerredina               	07-09-1926 11-08-2001 0234 Neck van Dirk
Visser 		Jan				19-12-1909 19-03-1996 0265 Groot Willempje
Visser          Klaas                   	02-11-1895 22-08-1953 0627
Visser          Klaas (Mz)              	29-01-1865 18-10-1933 0417 Pronk Antje
Visser          Michiel (Kz)            	19-03-1888 02-01-1954 0417
Visser          Neeltje                 	11-09-1906 30-01-1993 0539 Spaans Reindert
Visser 		Nel				07-02-1951 04-03-2006 0100 Klaver Wim
Visser 		Willie				20-01-1957 13-05-2015 0265
Vlieger         Fijtje                  	21-09-1900 25-07-1983 0299 Lafeber Jacob
Vliet van der   Suzanna                 	08-04-1911 21-05-2002 0043 Plomp Arie Gijsbert
Vlug 		Nicolaas			26-08-1923 25-05-2016 0085 Hatzmann Trijntina Jansina
Voogd           Christina Huibertha     	04-05-1871 03-03-1919 0399 Bijl Thomas Sr
Voorderhake     Etienne                 	11-12-1993 11-12-1993 0284
Voorderhake     Franciscus              	16-06-1923 25-01-1990 0404
Voort van der 	Marianne Theresia Josepha	22-02-1935 15-04-2015 0089 Terpstra
Vos             Cornelis                	09-10-1905 31-12-1962 0317 Berkvens Herlena Johanna Maria
Vos de          Bram                    	02-08-1948 23-03-1986 0171
Vries de        Catharina Elisabeth     	25-12-1866 12-10-1938 0197 Bakker Cornelis
Vries de        Cornelis                	02-11-1916 25-01-1989 0016 Eck van Clara Petronella
Vries de        Grietje                 	06-12-1869 23-11-1948 0666 Olij Jan
Vries de        Henderikus              	26-06-1939 21-01-1983 0262
Vries de        Jacoba                  	17-06-1907 23-01-1982 0443 Ruiter de Hendrik
Vries de        Jan                     	17-03-1898 28-03-1960 0339
Vries de        Klaas                   	11-12-1855 23-10-1937 0609 Groot Aaltje
Vries de        Klazina C.              	08-05-1919 16-08-1977 0396 Honingh
Vries de        Lies M.                 	12-05-1895 09-07-1983 0339
Vries de        Oene                    	13-08-1931 22-07-1987 0338
Vries de        Pieter                  	19-05-1890 30-05-1970 0339
Vries Lentsch de, Jan				24-11-1927 13-09-2010 0071
Vriesman        Guurtje                 	16-11-1898 09-02-1980 0282 Boonders Pieter
Vrij            Aaltje                  	25-07-1888 26-12-1972 0291 Bont Jan
Vuure van       Eefje                   	15-05-1841 08-12-1911 0563 Swart Willem (Jz)
Vuure van       Neeltje                 	18-06-1840 09-10-1904 0559 Swart Dirk (Jz)
Vuure van       Willem                  	20-05-1858 18-11-1924 0602 Tolk Trijntje
Waal de         Cornelis                	30-12-1871 25-02-1954 0675 Esselman Klaasje
Waal de         Maria                   	11-08-1875 01-08-1955 0622
Waal de         Trijntje                	08-08-1899 25-11-1984 0625 Betlem Cornelis - Potgiesser
Waal            Dirk                    	19-09-1915 24-08-1987 0670 Hof Catharina
Waart de 	Aaltje				27-09-1927 02-08-2016 0099 Tjemkes
Waart de        Cornelia                	28-06-1931 10-03-2002 0065 Reijnders Willem
Waart de        Hendrik                 	19-06-1891 04-02-1983 0324 Bark Elizabeth
Waart de        Hilletje                	27-08-1869 12-11-1923 0603 Bark Cornelis
Waart de 	Sijtje				16-04-1935 09-02-2016 0029 Kunst Rinus
Walsem van      Susanna Wilhelmina      	11-09-1850 01-06-1937 0532 Koker Cornelis (Cz)
Walsem van      Henriette               	01-08-1843 03-05-1940 0480
Walthuis        Huite                   	04-10-1909 02-08-1974 0453 Bianchi Elizabeth Petronella Maria
Wannik          Sijbrand                	25-11-1808 06-05-1874 0483 Kok Antje
Waveren van     Jacob                   	02-03-1916 23-03-1992 0157 Reijnders Bregje
Waveren van 	Nel				08-05-1929 13-12-2016 0626 Bruijn
Weertman 	Mans				06-12-1935 21-11-2014 0086
Weidema         Pieter                  	17-06-1938 25-03-2003 0010
Wekken van der  Janna                   	20-01-1906 31-12-1998 0566 Hetjes Cornelis
Wel             Jitte                   	17-06-1938 10-09-2006 0034 Vittali
Wester          Grietje                 	01-10-1901 03-07-1994 0440 Ammers van Enoch
Westerneng      Cornelis                	18-09-1873 24-07-1944 0647 Bregman Trijntje
Westerneng      Klaas                   	03-08-1912 22-06-1993 0154
Westerneng      Neeltje                 	19-02-1906 11-10-1990 0537 Meij
Westerneng      Pietertje               	20-12-1900 17-01-1968 0647 Schut
Wiedemeijer     Aaltje                  	11-05-1888 05-12-1973 0001
Wiedemeijer     Antje                   	27-05-1919 25-02-1999 0193 Schouten
Wiedemeijer     Betje                   	13-08-1872 22-11-1892 0191
Wiedemeijer     Cornelis (Hz)           	13-12-1862 31-03-1929 0583 Pronk Neeltje
Wiedemeijer     Cornelis (Jbz)          	23-02-1920 31-10-1925 0583
Wiedemeijer     Eibert                  	13-10-1865 20-02-1943 0191 Strikker Lijsbeth
Wiedemeijer     Jaapje                  	23-10-1958 01-04-1959 0336
Wiedemeijer     Jacob                   	06-06-1891 08-06-1970 0336 Tromp Hilletje
Wiedemeijer     Jacob                   	15-02-1893 16-05-1965 0191
Wiedemeijer     Jacob (Hz)              	22-03-1896 08-11-1971 0001 Jonge de Antje Hendrikje
Wiedemeijer     Jacob Cornelis          	05-12-1929 22-10-1994 0256 Driesen Gerardina
Wiedemeijer     Jan (Cz)                	21-12-1899 02-03-1919 0583
Wiedemeijer     Jim                     	06-04-1949 04-07-1966 0351
Wiedemeijer     Neeltje                 	11-11-1836 16-04-1892 0189 Mulder Willem
Wiedemeijer     Neeltje                 	05-08-1898 17-12-1971 0274 Vegte van der Klaas
Wiedemeijer     Teunis                  	05-05-1865 12-01-1890 0191 Bregman Klaasje
Wiedemeijer     Willem                  	02-11-1921 17-10-1986 0351 Hoogendoorn Imke
Wiedemeyer      Fijtje                  	02-07-1883 06-01-1946 0642 Kouwenoord Hugo
Wielinga        Annette                 	16-04-1951 02-08-2003 0013
Wieringa     	Christine Annechien Sophie 	01-02-1893 17-06-1965 0322 Parree Pieter Tjerk Jacobus
Wijchers        Jacoba Cornelia         	29-08-1927 06-05-1995 0430 Lansink Paul
Wijk van        Hester                  	15-04-1877 09-09-1945 0629
Wilt van der    Tiny                    	10-10-1923 27-05-1986 0551 Hiensch Jan
Wiltenburg van 	Els				02-04-1928 28-05-20160072 Pilkes Klaas
Wiltenburg van  Pieter                  	14-12-1897 20-10-1972 0368 Molenaar Ida
Wiltenburg van  Jacob                   	02-12-1921 05-09-1954 0598
Wiltenburg van  Jacob                   	24-08-1862 05-11-1923 0598 Boer de Sijtje
Wingman         Ana Marie               	28-11-1831 22-02-1907 0378 Tolk Cornelis (Jbz)
Winkel          Fred                    	04-11-1936 26-07-1997 0019
Wit             Catharina               	12-02-1892 27-06-1963 0326 Bruijn Cornelis
Wit de          Elisabeth               	13-10-1906 30-08-1966 0350 Wortel Hessel
Wit de          Elsje                   	23-06-1891 08-09-1911 0385
Wit de          Gerrit                  	18-06-1887 11-02-1963 0327 Deukeren van Trijntje
Wit de 		Gerrit Jan			31-05-1936 23-11-2015 0097
Wit de          Jan Wollebartus         	12-05-1856 19-10-1922 0599 Smit Trijntje
Wit de          Jan Wolebartus          	14-05-1911 23-10-1952 0599
Wit             K.                      	-- -- ---- -- -- ---- 0202 Familiegraf
Wit             Meijnsje                	23-05-1903 18-07-1975 0689 Honingh Teunis Cornelis
Witteveen       Jacob Johannes          	15-11-1914 03-07-1996 0214
Wolthuis        Roelof Jan              	17-08-1915 17-08-1998 0271 Boerma Helena Maria
Worp            Antje                   	14-03-1880 18-08-1962 0555 Zanen van Jan
Wortel          Hessel                  	18-06-1901 24-06-1982 0350 Wit de Elisabeth
Yperen van      Jan                     	16-08-1899 21-09-1974 0451 Verweij Gerrigje
Zaanen van      Aaltje                  	13-10-1924 22-11-1975 0456 Dongen van Cornelis
Zaanen van 	Grietje				18-07-1919 20-03-2016 0206 Terpstra Adam
Zaanen van      Maria                   	06-07-1926 31-01-1989 0207
Zaanen van      Pieter                  	08-01-1902 03-08-1973 0438 Smit Catharina Wilhelmina
Zaanen van      Teunis                  	16-01-1893 25-09-1977 0418 Ottema Rinskje
Zalingen van    Thijs                   	14-01-1867 05-11-1950 0621 Bark Tet
Zandstra        Taede                   	12-04-1894 05-11-1966 0656
Zanen van 	Cornelis			06-03-1915 17-10-2013 0365 Doets Anna Elizabeth - Schouten
Zanen van       Dina                    	28-06-1906 02-07-1974 0644
Zanen van       Jan                     	28-09-1874 02-12-1955 0555 Worp Antje
Zanen van       Jan                     	02-03-1898 15-05-1972 0654 Heijloo Alie
Zanen van       Trijntje                	03-03-1891 12-11-1968 0320 Ruijg de Jan
Zanen van       Willem                  	18-11-1866 27-01-1946 0644 Oud Maria
Zijp            Jacobje                 	07-03-1875 28-12-1949 0189 Mulder Harmen
Zinger          Trijntje                	22-12-1889 15-12-1973 0278 Huisman Jan
Zonneveld       Dirk                    	22-04-1898 22-06-1962 0407 Nadort van den Cornelia
Zwaan           Cornelia                	16-02-1898 25-09-1968 0361 Jongh de Bertus
Zwart de        Willem                  	04-08-1902 03-10-1976 0459 Docter Rie
 
Konecke = Koenecke = Könecke
Rumke = Ruemke = Rümke
Saatrube = Saatruebe = Saatrübe
Schipmolder = Schipmoelder = Schipmölder
Stove = Stoeve = Stöve
xx   = Gegevens op de gedenksteen zijn door ons niet te lezen. 
Heeft u de gegevens wel, maak er dan melding van, via het email adres.

Betekenis van de codes in de kolom Foto

H001 = Gegevens zijn met de hand opgenomen, geen foto beschikbaar.
A001 = Administratief toegevoegd, geen foto beschikbaar.
K001 = Overlijdensannonce uit de krant, geen foto beschikbaar.
     = Is de datum blauw gemaakt, dan is dat de aktedatum toen deze akte werd opgemaakt.

Geboorte ---- en Overlijdensplaatsen

Achternaam Voornaam Geboorteplaats Plaats van Overlijden Foto
Abma            Emmy                                            	Amsterdam               0664
Bakker          Cornelis (Janzn)        	Broek in Waterland      Broek in Waterland      0535
Bakker          Nelly Catharina         	Goedereede              Amsterdam               0364
Bakker Sombeek, Catharina Boudewina     	Oosthuizen              Broek in Waterland      0161
Beijen          Jannette Leonora Sophia 	Beusichem, Gelderland   Beuschem                0165
Bleeksma        Reinau P.               	Broek in Waterland      Broek in Waterland      0308
Breedijk        Teunis                  	Snelrewaard, Z-H        Broek in Waterland      0608
Bruigom         A.P.                    	Delft                   Broek in Waterland      0557
Fabius          Dammes Paulus Dirk      	Garderen                's-Gravenhage           0493
Frijlingh       Frederik                	Odoorn                  Broek in Waterland      0238
Gerhard         Carl Frederik           	Emmerik                                         0470
Gier de         Jan Koenraad                                    	Castricum               0020
Groot           Marie                                           	Castricum               0020
Hetjes          Trijntje               	 	Edam                    Broek in Waterland      0608
Honingh         Marritje                	Ransdorp                Broek in Waterland      0615
Horn            Jacob                   	Den Helder              Hilversum               0615
Jonker          Maritje                 	Jisp                    Broek in Waterland      0177
Karanelan       Arnold Ajub             	Tjimahi,Indonesië  	Amsterdam               0531
Kelderman       J.D.                                            	Rome                    0345
Meer van der    Hanna                                           	Broek in Waterland      0664
Mulder          Carel                   	Broek in Waterland      Amsterdam               0382
Ort             Johannes                	Gorinchem, Z-H          Broek in Waterland      0165
Posch           Klaas                                           	Broek in Waterland      0179
Postma          Klaasje                 	Broek in Waterland      Broek in Waterland      0501
Postma          Trijntje                                        	Broek in Waterland      0210
Potgiesser      Aagje                   	Jisp                    Monnickend              0032
Potgiesser      Johan Godfried          	Jisp                    Broek in Waterland      0177
Rems            G.                      	Oosthuizen              Broek in Waterland      0161
Rems            Jacob                   	Oosthuizen              Broek in Waterland      0161
Riessen         Wilhelmina             	 	Bandoeng                Broek in Waterland      0211
Rümke           Henricus Cornelius      	Leiden                  Zürich                  0364
Stellingwerf    Butsje                  	Broek in Waterland      Broek in Waterland      0179
Swart           Dirk (Jz)               	Schellingwoude                                  0559
Walsem van      Henriette               	Hoorn                   Apeldoorn               0480
Wiltenburg van  Jacob                                           	Engeland                0598
Goedereede   	Gemeente in Zuid-Holland op Goeree-Overflakkee
Beuschem        waarschijnlijk Beusichem is nu Beuzekom Gemeente in Gelderland
Snelrewaard     Gemeente in Utrecht

De webpagina is tot 01-01-2018 bijgewerkt.